Publikacje

Ruszamy z akcją „Potrzeby Obywateli”!

Drodzy Mieszkańcy!

Na przestrzeni ostatnich lat, samorządy, oprócz realizacji przypisanych im zadań ustawowych, przyczyniły się do znaczącego postępu cywilizacyjnego. Powstały m.in. nowe przedszkola i szkoły, drogi i mosty, trasy i nowy tabor kolejowy, parki technologiczne i nowe miejsca pracy.

Dziś przed Bochnią i całym powiatem bocheńskim stoją nowe wyzwania! Wspólnym mianownikiem dla działań naszych władz samorządowych winna być poprawa komfortu naszego życia oraz zabezpieczenie przyszłości kolejnych pokoleń Bochniaków!
Musimy również wykorzystać szansę, jaką daje nam nowa perspektywa unijna na lata 2021-2027.
Dlatego też, mając świadomość ogromnych wyzwań w obliczu których stajemy, chcemy poznać Państwa opinie i pomysły na Bochnię i każdy zakątek powiatu bocheńskiego.

W Państwa ręce oddajemy interaktywną stronę www.potrzebyobywateli.pl. Za jej pośrednictwem, każdy mieszkaniec już od dziś może zgłosić pomysł, interwencję i wyrazić stanowisko w ramach bloków tematycznych, w odniesieniu do wskazanego rejonu Bochni lub powiatu. Zamieszczone przez Państwa projekty i opinie posłużą nam w zbudowaniu długofalowego programu dla Bochni i powiatu bocheńskiego, opartego o analizę rzeczywistych pragnień, problemów i potrzeb.

Naszą intencją są również codzienne rozmowy z Państwem, konsultacje społeczne i wspólna refleksja nad otoczeniem – to z nich właśnie wykluje się nasze wspólne spojrzenie na Bochnię i okoliczne gminy powiatu bocheńskiego.

Mamy swoje przemyślenia i program, ale oczekiwania Państwa są dla nas najważniejsze!

Krzysztof Nowak – przewodniczący bocheńskiej Platformy Obywatelskiej RP

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.